Segway PT x2 SE

Segway » SEGWAY - prodej
229 550 Kč / 9 430 EUR
277 755,50 Kč (včetně 21% DPH)

UPOZORNĚNÍ:

Prodej osobních transportérů SEGWAY je realizován výhradním distributorem pro ČR – firmou GSI DISTRIBUTION s.r.o., Praha. Smluvní pobočka této firmy sídlí v Českých Budějovicích na adrese J.Š.Baara 77. Navštivte náš showroom a dozvíte se víc. Pro vážné zájemce zajistíme zkušební jízdu zdarma.

Právě uvádíme na Český trh nový model osobního transportéru Segway s typovým označením SE. Segway i2 SE a Segway x2 SE se dočkaly faceliftu a funkčních změn, které zlepšují komfort jízdy a zvyšují bezpečnost! To vše bez navýšení ceny!
U nových modelů se změnil především vzhled řídítek, které jdou velmi snadno demontovat, což zjednodušuje manipulaci a převoz Segwaye. Zmenšila se středová konzole ve které jsou nyní zabudovaná přední a zadní obrysová světla. Špičkovým doplňkem je potom speciální adaptér na uchycení telefonu či tabletu, včetně USB portu umožňující nabíjení.

Dále se náš sortiment rozšiřuje o novou rodinu rozšiřujících nástaveb SegSolutionsTM , díky kterým se rozrostla modelová řada Segway i2 a x2 SE o úctyhodných 22 modelů!
Užitnou hodnotu nového Segwaye SE zvyšuje celé spektrum úložných kufrů, které je nyní možné na Segway SE jednoduše připevnit díky rychloupínacímu systému. Pro profesionální užití v průmyslu, údržbě a ostraze objektů vznikly nové modelové řady Logistics a Commercial, které se připojili k Patrolleru a tvoří tak ucelené portfolio pro komerční použití. V segmentu osobní přepravy se rodina Segwayů rozrostla vedle typu Commuter a Adventure ještě o typ Silent Hunter, což je jak již název napovídá speciál pro lov a myslivost. Každý uživatel tak může uzpůsobit Segway plně svým potřebám a nárokům.

V nabídce přibylo také speciální kamuflážní zabarvení Mossy Oak Break-Up InfinityTM,které je dostupné jak pro oba základní modely i2 a x2 SE. Je aplikováno na středovou konzoli, blatníky a řidítka, kde je navíc krytí bezbarvým otěruvzdorným lakem. Zajímavou novinkou je Power Pack, který je možno volitelně objednat. Jedná se o záložní zdroj umístěný v čelním voděodolném kufru, kde můžete skrze USB port nabíjet cokoliv Vás napadne. To oceníte především při dlouhých výletech, kdy bude potřeba dobíjet navigaci, či mobilní telefon. Záložní zdroj ocení také pracovníci v terénu, kteří potřebují ke své práci tablety či různá čtecí zařízení. Díky univerzálnímu úchytu na řidítka můžou rovnou pracovat a zařízení dobíjet z Power Packu.

Segway® Personal Transporter x2 SE poskytuje vyšší výkon na různých terénech s minimálním vlivem na životní prostředí. Je použitelný téměř do všech terénů díky širokým pneumatikám a robustním blatníkům S novým Segway x2 můžete tedy prakticky všude, ať to jsou turistické stezky, kopcovitý terén nebo pláž.

Segway x2 SE má nízkotlaké široké pneumatiky, které eliminují otřesy při jízdě na hrbolatém terénu a minimalizují vliv na prostředí. Stabilní střední rám umožňuje plynulou jízdu na dlážděném povrchu. Širší rozvor zvyšuje stabilitu na nerovném povrchu a x2 proto s lehkostí překonává různé typy povrchů, jako jsou písek, tráva, štěrk, hlína nebo chodník. Model x2 SE je vhodný na všechny typy turistických chodníků a stezek, ale není určen na běžné městské chodníky.

Díky náklonným a výškově nastavitelným řídítkům LeanSteer ovládáte Segway přirozenými náklony svého těla tím směrem, jakým se chcete vydat. Na bezdrátovém InfoKey ovladači přitom můžete kontrolovat aktuální rychlost, stav baterií, počet najetých kilometrů a další důležitá data nebo s jeho pomocí aktivovat bezpečnostní režim – ochranu proti zlodějům. Nově nabízíme také možnost implementace GPS modulu, který pracuje se speciálně vyvinutým softwarem SEGWATCH.

Inspiraci pro využití SEGWAYE najdete v našich REFERENCÍCH.

Model x2 SE dokáže vyvinout rychlost až 20km/h. Je vybaven dvěma Saphion lithium-ionovými bateriemi, které zaručují dojezd až 19km. Baterie nejsou náročné na údržbu, mají velice dlouhou životnost a pracují do teplot až –10° C. Plně nabité jsou přibližně během 8–10 hodin, napájecí kabel se připojuje do klasické zásuvky. Segway je naprosto tichý, nemá žádné emise, jízda na něm je tak ekologicky nezávadná, zato však velmi zábavná a návyková! Průměrné náklady jsou cca. 13,– Kč na 100 km.

Veškeré kontakty na nás najdete ZDE.

PARAMETRY:

Maximální rychlost: 20 km/h
Celková nosnost: 118 kg
Rozměr základny: 53×84 cm
Váha: 54,4 kg
Typ baterie: Dvě Saphion® lithium-ionové baterie
Dojezd: 19 km, podle terénu a stylu jízdy.
Motory: Dva bezkomutátorové stejnosměrné servomotory
Kola: 25 cm black aluminium
Pneumatiky: široké nízko tlakové
Výška plošiny: 24,13 cm
Výška podvozku: 11,43 cm
Display: Infokey bezdrátový ovladač

ŘEKLI O NÁS

Facebook

ASTON Eurotrading s.r.o. - provoz autobazaru a prodej a instalace multimediální elektroniky AUKNET online shop - prodej multimediální elektroniky
© 2012 - 2022 G-Power, s.r.o. & Webarium s.r.o.