Příslušenství

Segway » SEGWAY - prodej

OSVĚTLENÍ

Přední LED svítilna (chrom / černá)

5,923 Kč (bez DPH)

S touto výkonnou LED svítilnou se ve tmě neztratíte. Nastavit můžete ostré, slabší nebo blikající světlo.Lithium-iontová baterie poskytuje 6 hodin ostrého a více než 40 hodin blikajícího světla. Svítilna se zapíná dvojklikem, aby se zabránilo náhodnému použití. Když je stav baterie nízký, funkce ‚auto-lock‘ prodlužuje její výkonnost. Sada zahrnuje také náhradní pouzdro na baterie.

Zadní LED svítilna

792 Kč (bez DPH)

Je ideální na místech s mnoha chodci a silným silničním provozem. Snadno ji připevníte na pásek nebo batoh. Potřebujete jen 2 baterie typu AA , které vám poskytnou 15 až 18 hodin světla.

Segway reflexní odrazky (set 3 ks)

2,265 Kč (bez DPH)

V některých chvílích můžete být špatně viditelní, hlavně při špatném počasí, nebo při slabém okolním osvětlení. S pomocí těchto reflexních samolepek bude Váš Segway dobře viditelný za jakýchkoli podmínek.

BRAŠNY A NOSIČE

Vodotěsná brašna na řidítka

6,471 Kč (bez DPH)

Sebou si můžete vzít klíče, mobilní telefon, láhev s pitím a jakékoli jiné nezbytné věci. Tvarovaná plastová skořepina brašny chrání vaše předměty a udržuje je na svých místech. Brašnu lehce odepnete, abyste si ji mohli vzít sebou. Vnějšek brašny je možné potisknout logem, upevnit na ni odrazky, nebo doplnit vlastním motivem.

Boční uzamykatelné brašny (set 2ks)

10,800 Kč (bez DPH)

Návrháři společnosti GIVI, vytvořili tuto speciální brašnu pro Segway. Vaše cennosti si můžete bezpečně uzavřít do brašny na Váš Segway. Tvrdá vnější vrstva brašny chrání předměty před deštěm a sněhem. K připevnění brašny na Váš Segway je nejprve nutné nainstalovat univerzální nosič, na model i2 a i2 Commuter i spodní držák.

Univerzální nosič (set 2ks)

6,900 Kč (bez DPH)

Ať už používáte Segway pro práci, nebo pro zábavu, pořiďte si tento univerzální nosič, který je velmi užitečným multifunkčním doplňkem. Nosič může být připevněn na dvou místech. Pokud máte Segway i2, nebo i2 Commuter budete také potřebovat spodní držák.

i2 spodní držák (set 2ks)

7,405 Kč (bez DPH)

Tento držák je vyroben z nerezavějícího kovu se speciálním klimaticky odolným povrchem. Slouží ke snadnému zvednutí a přemístění Vašeho Segwaye i jako místo na připevněni osvětlení, nákladu nebo čehokoli jiného, co si budete potřebovat vzít s sebou.

Držák příslušenství

2,556 Kč (bez DPH)

Držák se připevňuje na řidítka a vytváří dostatek místa na upevnění svítilny, reflexního štítu, navigace a dalších doplňkových dílů. Celková instalace je velmi jednoduchá. Držák je nastavitelný, můžete si jej upravit podle svých potřeb.

Bezpečnost a snadná manipulace

Ochranná přilba

999 Kč (bez DPH)

Helma (zpevněná čepice) pro jízdu na Segway PT, v prodeji jsou různé barevné variace.

Obal na InfoKey ovladač

694 Kč (bez DPH)

Tento obal chrání Váš bezdrátový InfoKey ovladač před náhodným poškozením. Je vyrobený z tenkého gumového materiálu a pevně objímá InfoKey ovladač. Displej ovladače je chráněn před poškrábáním průhledným plastovým krytem. Na obalu je pomocí vroubků označeno pohotovostní tlačítko.

Kožené pouzdro na InfoKey

694 Kč (bez DPH)

Hledáte vhodné místo pro InfoKey ovladač, tak aby se vám neztratil? Tento stylový obal s logem na přední straně byl speciálně navržen pro Segway InfoKey. Vrchní zip jej bezpečně uzavře v obalu a pomocí integrované zadní spony jej snadno a bezpečně uchytíte na opasek.

Zámek Segway

3,934 Kč (bez DPH)

Zámek speciálně zkonstruovaný na zamykání Segwayů PT. Praktický, efektivní, mimořádně pevný. Jediné účinné mechanické zabezpečení Segwaye PT před krádeží či nedovolenou manipulací.

Parkovací stojánek

2,194 Kč (bez DPH)

Pokud chcete ladně zaparkovat svůj Segway, tento parkovací stojánek je ideálním doplňkem. Pouze jej lehce otočíte směrem dolů a opřete o něj Segway. Stojánek je připevněný přímo na základně a je k dispozici pro i2 a x2 modely.

Parkovací stojánek průmyslový

4,500 Kč (bez DPH)

Praktický typ stojánku vhodný pro časté užívání.

Zimní pneu pro Segway i2

2,399 Kč (bez DPH)

S těmito speciálními pneumatikami můžete pohodlně zdolávat zasněžené cesty i na Segway i2. Významně zlepší chování a přilnavost při jízdě na zasněženém povrchu, nebo při jízdě pod bodem mrazu. Tyto pneumatiky jsou také bezvadným společníkem na mokrých vozovkách a během chladnějších období.

Rychloupínací klíč

1,646 Kč (bez DPH)

Tento klíč je nezbytným příslušenstvím, se kterým snadno a rychle oddělíte řidítka a základnu. Váš Segway se tak bez problémů vejde do těsných skladovacích prostor, nebo do Vašeho vozidla.

Nakládací rampa

13,707 Kč (bez DPH)

Rampa umožňuje snadné naložení Segwaye do Vašeho vozidla. Horní část se upevní na kufr vozidla, zatímco spodní vlečná část ukotví rampu k zemi. Jakmile je rampa správně umístěná, vyvezte po ní Segway až do kufru Vašeho vozidla. Rampa je velmi skladná a lehce přenosná – složí se na polovinu a snadno se vejde do stylové tašky.

NABÍJENÍ

Externí nabíječka baterií

19,000 Kč (bez DPH)

Nabíječka je dostatečně malá, abyste si ji vzali s sebou do brašny. Lze využít pro všechny typy baterií Segway, můžete nabíjet dvě baterie zároveň.

Náhradní Lithium – iontová baterie

26,000 Kč (bez DPH)

Saphion® Lithium-iontové baterie dodávají energii až na 38 km na jedno nabití, v závislosti na modelu Segwaye, terénu, zatížení a stylu jízdy. Tyto baterie s dlouhou životností fungují i při velmi nízkých teplotách až do –10ºC.

POHODLÍ

Hliníkové nášlapy (set 2ks)

5,067 Kč (bez DPH)

Tyto designově atraktivní aluminiové rohožky perfektně sedí na základně a lákají Vás, abyste si nastoupili. Protiskluzové gumové plošinky Vás rozhodně nezklamou ani v náročném terénu.

Komfortní podložky (set 2 ks)

5,067 Kč (bez DPH)

Silná průmyslová guma na těchto komfortních rohožkách absorbuje otřesy a nárazy a umožňuje pohodlnou a neúnavnou jízdu. Perfektní pro častou každodenní jízdu, nebo pro práci.

DESING

Softshell bunda Segway

Staňte se pravým Segway fanouškem s oficiálním oblečením Segway. Když budete mít na sobě čepici nebo tričko s logem Segway, buďte připraveni na otázku „Vy máte Segway?“ Bunda se bude hodit pro chladnější dny. Pokud patříte mezi věrné fanoušky Segwaye, tak tuto kolekci musíte určitě mít.

Polo tričko Segway

Originál tričko firmy Segway

ŘEKLI O NÁS

Facebook

ASTON Eurotrading s.r.o. - provoz autobazaru a prodej a instalace multimediální elektroniky AUKNET online shop - prodej multimediální elektroniky
© 2012 - 2021 G-Power, s.r.o. & Webarium s.r.o.