Novinky

10.6.2019

Dětský den v Adamově

S naším Segwaydromem jsme byli pozváni na dětský den do Adamova u Českých Budějovic. Počasí bylo krásné a zájem dětí o jízdu na Segway také. Fronty jsme měli od začátku až do konce. Obdobnou akci jsme schopni zrealizovat prakticky kdekoliv a pro kohokoliv.

14.5.2018

Prezentace nových Mercedesů

Firma Milan Král s.r.o., představovala nové modely vozů a pozvala nás, abychom se věnovali jejím hostům. Foto z akce najdete v naší galerii ZDE.

29.5.2017

Dětský den v Adamově

S naším segwaydromem jsme byli pozvání do obce Adamov, kde se konala akce „Vítání léta a dětský den“. Program byl nabitý, počasí krásné a všichni si to užili. Děkujeme za pozvání. Fotografie najdete v naší galerii ZDE.

6.6.2016

Dětský den v areálu HoSport

V naší galerii najdete nově několik fotovzpomínek na dětský den, kterého jsme se účastnili. Najdete ZDE.

2.7.2015

Oslava prvního výročí Funparku Panda

Dětský zábavní park PANDA v Českých Budějovicích slavil své první výročí vzniku. Byli jsme u toho. Foto najdete v naší galerii akcí ZDE.

29.6.2015

Firemní alce ACO industries k.s.

V naší galerii akcí najdete nové fotky z velké akce pořádané firmou Borovka promotion pro firmu ACO industries k.s. z Přibyslavi. Jako obvykle se vše moc povedlo a zákazník byl spokojen. Foto najdete ZDE.

8.6.2015

Caplíkův dětský den v HoSPORT

S naším Segwaydromem jsme se zúčastnili dětského dne ve sportovním areálu HoSport. Pěkná a sluncem zalitá akcička. Fotky najdete v naší galerii ZDE.

27.4.2015

Strakonické vítání léta 2015

V naší galerii akcí ZDE se můžete podívat na fotky ze Strakonického vítání léta 2015, kam jsme byli s naším Segwaydromem pozváni. Akce se velice povedla a všichni si ji užili.

20.11.2014

Dárkový voucher k vánocům.

Pokud máte zájem dát někomu pod stromeček dárkový voucher na Segway jízdu po Českém Krumlově, tak nás kontaktujte. Lze si jej vyzvednout buď osobně a nebo jej zašleme elektronicky. Obdarovaný člověk určitě nebude zklamaný.

12.11.2014

Funpark PANDA v Č.B.

S naším Segwaydromem jsme se na zimu přemístili do funyparku Panda v Českých Budějovicích. Je tam teplo a bezpečno a zábava pro děti i dospělé je zaručena. Podívejte se na video.
http://vimeo.com/111504587

ŘEKLI O NÁS

Facebook

ASTON Eurotrading s.r.o. - provoz autobazaru a prodej a instalace multimediální elektroniky AUKNET online shop - prodej multimediální elektroniky
© 2012 - 2022 G-Power, s.r.o. & Webarium s.r.o.