Segway »

SEGWAY - promotion

Segway přitahuje svou pozornost kdykoliv a kdekoliv se objeví. Je to jeden z nejvhodnějších marketingových nástrojů pro Vaši společnost a v dnešním reklamou přehlceném prostředí z Vás udělá vítěze vyčnívajícího z řady. Začleňte jej do Vaší kampaně a jeho výkon Vás unese. Skvěle se osvědčil při pouliční reklamě, v pěších zónách, a při propagačních akcích v rámci různých typů veletrhů.

Výjimečnost a atraktivitu Segwaye, využívají při promoakcích zejména obchodní domy a to v rámci různých slev, výprodejů či mimořádných nabídek. Více fotografií s akcí Segway Promotion najdete ZDE.

Díky svému statusu „chodec“ smí Segway jezdit venku i uvnitř, prostě všude tam, kde se dostanete pěšky. Díky speciálním pneumatikám nezanechá čáry na žádném povrchu. Jeho revoluční vzhled a unikátnost zaujme všechny kolemjdoucí. Postavte na Segway své promotérky či promotéry a sledujte, jak jejich produktivita roste. Mohou pokrýt více než dvakrát větší oblast za poloviční čas nebo jen nechat zástupy zvědavců přijít k nim. Je to zcela netradiční a efektivní způsob propagace Vašich produktů a Vaši společnosti. Na představení nového modelu WV Golf řady 7 se můžete podívat ZDE.

Svěřte se do našich rukou a my pro Vás na míru připravíme, polepíme a na Segway uchytíme reklamní poutače a štítky s kapsami na propagační letáky a výrobky. Máte možnost si na Vaši reklamní akci dodat vlastní hostesky. Náš personál se postará o jejich zaškolení pro bezpečnou jízdu na Segway a rádi budeme na celou akci dohlížet. Pro lepší představivost klikněte ZDE.

Segway PT má netušené možnosti a to nejen pro velké obchodní domy, autosalony nebo multikina. Je možné na něm realizovat v rámci reklamní akce i různé druhy ochutnávek nápojů nebo potravin. Je možné jej použít k propagaci Vašeho produktu na trzích, gastrofestech a všude tam, kde chcete provést skutečně netradiční ochutnávku, jak se můžete přesvědčit ZDE.

CO NABÍZÍME?

-Dovezeme Segway na místo, kam potřebujete

-Vybavíme Segway držáky na reklamní poutače i s kapsami na letáky a polepy na kola

-Vyrobíme veškeré reklamní poutače včetně grafického návrhu za mimořádně příznivé ceny

-Připravíme reklamní materiály nebo použijeme Vámi dodané (dle potřebné specifikace)

-Zaškolíme Váš personál nebo dodáme naše proškolené promotéry

-Po akci si Segway vyzvedneme

Všechny akce pro Vás připravíme kompletně sami.
Pokud Vás naše nabídka oslovila, veškeré kontakty najdete ZDE.

ŘEKLI O NÁS

Facebook

ASTON Eurotrading s.r.o. - provoz autobazaru a prodej a instalace multimediální elektroniky AUKNET online shop - prodej multimediální elektroniky
© 2012 - 2021 G-Power, s.r.o. & Webarium s.r.o.