Segway »

SEGWAY - individual

Osobní transportér Segway je bezpochyby výjimečný stroj a kreativita jeho využití je bezbřehá. Jsme schopni a ochotni reagovat prakticky na jakékoliv přání ze strany zákazníka a umíme se přizpůsobit individuálním požadavkům. Fotografie z „Výstupu“ na horu Jarník najdete ZDE.

Není pro nás problém sestavit na přání pro uzavřenou společnost půldenní nebo celodenní program, který by obsahoval jízdy na Segway v podobě soutěží na rychlost, na zručnost včetně vyhodnocení a předání věcných cen. Není problém zajistit vytápěnou a uzavřenou halu, která by k tomuto účelu dobře posloužila v případě nepřízně počasí. Foto z privátní akce ve sportovním areálu HoSPORT najdete ZDE.

Není problém sestavit zážitkový den pro konkretní počet lidí, který by obsahoval návštěvu známých míst na Segway spojenou s občerstvením a dalším doplňkovým programem. Nemusíme se držet již nastavených tras, ale můžeme jezdit kdekoliv dle přání zákazníků. Umíme navrhnout pro náročnější klienty i poznávací a zážitkový Segway čundr spojený s výletem do přírody. Pobyt na čerstvém vzduchu bez fyzické unavenosti je právě tím příjemným na celé akci. Zde je malá ukázka.

Jízdou na Segway se výrazně zvyšuje akční rádius, který zvětšuje okruh poznání a který je v požadovaném čase plně využit. Pokud Vám přijede návštěva a Vy ji chcete překvapit něčím na co by dlouho vzpomínala, tak Vám můžeme zaručit, že objednáním Segway individual se nemůžete zmýlit a Vaši kamarádi si dlouho budou mít o čem vyprávět. Ani sníh, ani mráz osobnímu transporteru Segway nevadí, jak se můžete přesvědšit ZDE.

Stroje můžeme přivézt kamkoliv bude třeba a celou dobu budete mít k dispozici našeho zkušeného instruktora, který dohlédne na zdárný a klidný průběh. Pokud nemáte vlastní nápad kam se na Segway vydat, aby to bylo zajímavé, tak nás určitě kontaktujte. Náš Segway tým se Vám bude snažit navrhnout takový program, který bude uspokojovat Vaše představy.

CO NABÍZÍME?

– Dovezeme Segway na místo, kam potřebujete

– Dle místa konání připravíme konkrétní způsob zábavy na Segwayi

– Konání akce v každém ročním období

– Po celou dobu akce jsou k dispozici naši zkušení instruktoři

– Po akci si Segwaye odvezeme

Všechny akce pro Vás připravíme kompletně sami.
Pokud Vás naše nabídka oslovila, veškeré kontakty najdete ZDE.

ŘEKLI O NÁS

Facebook

ASTON Eurotrading s.r.o. - provoz autobazaru a prodej a instalace multimediální elektroniky AUKNET online shop - prodej multimediální elektroniky
© 2012 - 2021 G-Power, s.r.o. & Webarium s.r.o.